بازی های بزرگ Battle Royal برای سال 2018

بازی های Battle Royal که در سال 2018 میتوانید بازی کنید.

همونطور که میدونید بازی های Battle Royal به صرعت در حال گسترش هستن، اگه یکم برگردیم عقب میبینیم که ژانر Hubmle به صورت یک مد با ابعاد و زمین بسیار بزرگ برای بازی های Survival (بازی هایی که باید در آنها زنده بمانید) اومد. از جمله این بازی ها میشه به ARMA 2 و MineCraft اشاره کرد که این سبک بازی ها رو به یک قلمرو جدید در صنعت گیم تبدیل کردن. برای اینکه شمارو مطلع کنیم تصمیم گرفتیم که چندتا از بزرگترین بازی های Battle Royal که سال 2018 روانه بازار شدن و یا میشن رو بهتون معرفی کنیم.

همونطور که میتونید ببینید رشد شدیدی داشتن این بازی ها که میشه یه جورایی گفت این رشد مدیون موفقیت بازی های PlayerUnknown’s BattleGrounds و Fortnite هست. فقط همین امسال بازی های زیادی در سبک Battle Royal اومده که دارن سعی میکنن ژانر گیم رو به جلو ببر و پیشرفت کنن.

بدون در نظر گرفتن علایق شما، میتونیم بگیم بازی های Battle Royal جدید و زیادی اومده. ولی سوال اینجاست، شما کدومارو میخواید انتخاب کنید؟ نظر خودتون رو در آخر پست ارسال نمایید.

 

Radical Height

Radical Height

  Publisher: Boss Key Productions
     Release Date: 10 Apr, 2018 via Steam Early Access
 H1Z1

در اصل بازی H1Z1 به سلطان کشت (King Of The Kill) شناخته میشه. بازی H1Z1 یک نسخه از Battle Royal هست که در اون باید از دست زامبی ها هم نجات پیدا کنی. بازی رو میشه توی دو کلمه خلاصه کرد “زنده بمون”. بازی 150 بازیکن رو در یک نبرد “زنده بمان” قرار میده که هرکس آخرین نفر زنده موند برنده هست. شما میتونید انتخاب کنید که تنها بازی کنید، با دوستتون بازی کنید یا کلاً یه گروه 5 نفره برید توی بازی. علاوه بر بازی استاندارد یا معمول، H1Z1 یک مد اضافه کرده که اسمش Auto Royale هست که گروه های 4 نفره داخل ماشین میشینن و به میدان نبرد میرن و با جمع کردن قدرت های خاص و .. باید آخرین گروه راننده باشن که زنده میمونه.

 Release Date: 28 Feb, 2018 via Steam
SOS

SOS

Developer: Outpost Games, Inc
Publisher: Outpost Games, Inc
 Release Date: 23 Jan, 2018 via Steam Early Access

Paladins

Developer: Hi-Rez Studios
Publisher: Hi-Rez Studios
امیدوارم لذت برده باشید.

آخرین دیدگاه ها