کدام شخصیت RainBow Six Seige را انتخاب کنیم؟

کدام شخصیت RainBow Six Seige را انتخاب کنیم؟

گدامیک از شخصیت های بازی rainbow بهترین هستند؟ جواب این سوال میتواند بسیار سخت باشد و نمی توان بدون فکر کردن آن ها را انتخاب کرد به دلیل اینکه هر کدام از آنها در شرایطی خوب هستند و بدرد میخورند و این شرایط بستگی به بازیکنی که آن شخصیت را در دست دارند نیز دارد.برای مثال شخصیت Frost یک تهدید برای بازیکنان جدید که با 18 نقشه ی بازی آشنا نیستند محسوب میشود.شخصیت Smoke میتواند به تنهایی در نقشه های که باریک هستند مانند نقشه Plane به خوبی ورودی ها را پوشش دهد.

این راهنمایی برای اکثر بازیکنان این بازی کاربردی است.اما قبل از شروع کردن به نکاتی مهم نیز باید توجه کرد:

به سبک خود بازی کنید

بازی ما را دعوت میکند تا یک شخصیت متمایز چه در حمله و چه در دفاع کردن باشیم.شما میتوانید به عنوان یک شخصیت اذیت کننده ظاهر شده یا حواس تیم مقابل را پرت کنید و یا به عنوان دیدبان تیم عمل کنید و محل بمب های بازی را تشخیص دهید.بخشی از لذت برد از بازی این است که بفهمید در کدامیک از این نقش ها میتوانید بهتر ظاهر شوید و راحت باشید و بهتیم خود با بازی کردن آن نقش بیشترین کمک را بکنید.

تکمیل کننده تیم خود باشید

بعضی از شخصیت به خوبی میتوانند با هم در یک تیم باشند و تکمیل کننده یکدیگر ظاهر شوند یا همدیگر را پوشش دهندمانند شخصیت های Doc و Rook که میتوانند مدت زمان زنده بودن هم تیمی های خود را افزایش دهند پس شما به هر دوی این شخصیت ها در یک بازی نیاز ندارید و بهتر است یکی از آن ها را انتخاب کنید.شخصیت های Mute و Bandit میتوانند به خوبی ورودی های سخت مانند دیوار ها را پوشش داده و از ورود تیم مقابل جلوگیری کنند با استفاده از دستگاه هایی که در اختیار هر شخصیت قرار داده شده است. شخصیت های Ela و Pulse و Caveira  میتوانند  نفوذگر های بسیار خوبی باشند اما باید توجه داشت که داشتن هر سه شخصیت ذکر شده میتوانند ماموریت شما را رها کرده و به خطر بیندازد

حال توجه شما را به این راهنمایی جلب میکنیم:

حمله کنندگان

بطور کلی بسیار خوب

Hibana و Thermite

نقشه های بازی به گونه ای طراحی شده اند که شما همیشه یک دیوار محکم شده یا یک سقف بسته شده برای شکاندن و رسیدن به هدف خود داشته باشید به منظور اینکه دفاع از اتاق هدف را از بین ببرید.از این راه به این فکر کنید:شما نقشه بازی را تغییر میدهید مدافعان را مجبور میکنید تا موقعیت های کمپینگ خود را تغییر دهند و به شما این مزیت را میدهد تا دید بهتری نسبت به مدافعان داشته باشید.

به عنوان Hibana یا Thermite، اولین چیزی که باید در یک دور انجام دهید (به غیر از برخورد با هرکدام از مزاحمت ها)، ایمن به داخل خانه وارد می شوید و سطوح با ارزش تر تقویت شده را منفجر می کنید. Thermite حفره های بزرگتر را ایجاد می کند، اما Hibana انعطاف پذیر تر است و می تواند صفحه های ذوب کننده خود را از راه دور تر و ایمن تر به سمت دیوار ها پرتاب کند بدون اینکه به آنها نزدیک شود

ببینید، شما می توانید یک گروه راک بدون گیتاریست ایجاد کنید، اما داشتن حداقل یکی احتمالا میتواند ایده خوبی باشد.

بسیار مفید

Thatcher

Thatcher میتواند یک همراه بسیار خوب برای شخصیت های Hibana یا Thermite باشد. اگر تیم دفاع کننده یک پارازیت انداز Mute یا یک باتری Bandit را مستقر کرده باشد آنها میتوانند بر ضد دیوار شکن های شما باشند. شخصیت Thatcher میتواند بر ضد این دستگاه ها که بر ضد شماست عمل کرده و نارنجک های EMP خود را بر ضد تمام 10 ابزار مختلف از جمله دوربین های نظارتی درون ساختمان استفاده کند.

او همچنین دارای سه اسلحه مختلق برای انتخاب است (از جمله تفنگ شاتگان) و میتواند یک مین ضد نفر را با خود حمل کند. نقطه معکوس این است که او نمیتواند یک SMG یا مسلسل دستی را به عنوان اسلحه دوم خود حمل کند.

Finka

اسلحه های خوب و یک ابزار فوق العاده، Finka یک اپراتور مفید در تقریبا هر تیمی است.ابزار او به یک تیم در سراسر بازی کمک می کند، هدفگیری ثابت، افزایش سلامتی و زنده کردن هر ضخصیتی که به زمین افتاده و قابل زنده شدن باشد. این میتواند به عنوان یک عامل بسیار عالی در جنگ بین دو تیم استفاده شود و میتواند مقیاس ها را به نفع تیم تغییر دهد.

اسلحه ی قدرتمند Spear .308 AR مکمل بسیار خوبی برای دیگر قابلیت های او است.آن را با استفاده از یک دستگیره عمودی، یک دوربینACOG، و مخفی کننده فلش اسلحه  داشته باشید و فقط رو زندگی خود تمرکز کنید تا بتوانید تیم خود را در طول مسابقه نجات دهید.

IQ

کم ارزش ; او همان Pulse است اما به عنوان یک مهاجم. شما میتوانید ابزار ها و بمب های مدافعان را تشخیص داده و آن ها را خنثی کنید.اشکال اصلی او این است که او نیاز به هماهنگی و ارتباط بین هم تیمی ها دارد تا ارزش کامل را از ابزار خود دریافت کند.

Ying

نارنجک های کور کننده او در چندین جهت پرتاب می شود اگر چه نمی توان اعتماد زیادی به کور شدن دشمن داشته باشید.ترکیب آنها با نارنجک های دود که Ying می تواند حمل کند، معمولا بدین معنی است که شما می توانید یک دیوار بصری را در یک در یا پنجره ایجاد کنید و به شما این اجازه را می دهد که هم تیمی های خود را در جایگاه بمب قرار دهید.Ying به ویژه در بمب های محیطی  یا به عبارتی Secure Area مفید است، جایی که مهاجمان بلافاصله می توانند از اتاق بیرون از نقشه وارد اتاق هدف شوند. فقط به خاطر داشته باشید که تمام کاراکترها یک دفاع طبیعی علیه نارنجک کور کننده را دارند: دور شدن.

Twitch

پهپاد های شک دهنده ی او معمولا از نارنجک های EMP شخصیت Thatcher کم اثر تر است، اما در حال حاضر این یکی از تنها راههای امن برای مقابله با Mute، Mira، Kapkan و تعدادی از تله های الکترونیکی دیگر هستند.بازیکنان با تجربه بسیار سریع پهپاد او را از بین می برند Twitch هنوز هم حرفی برای گفتن به غیر از قابلیتش دارد. اسلحه او یکی از بهترین اسلحه های موجود در بازی می باشد اسلحه ای به نام F2 یا معروف به Famas در کنار این اسلحه هچنین ما میتوانید یک اسلحه با قدرت تخریب بالاتر و تک تیر انداز را نیز داشته باشید.

قابل تحمل اما غیر ضروری

Blackbeard

او را به عنوان تنها شخصیت در بازی با کلاه خود تصور کنید.کلاه ایمنی که می تواند به سرعت خراب شود.با استفاده از سپر یکبار مصرف او، کند ترین شخصیت در این بازی است که با حدود 62.5٪ از سرعت پایه حرکت می کند و باعث می شود بسیار دشوارتر شود.او به خوبی با Montagne یا Blitz همکاری می کند، زیرا آنها برای ایجاد لایه هایی از حفاظت برای نشانه گیری دقیق تر یکدیگر ترکیب می شوند.

Lion

ابزار او یک پهپاد به نام EE-ONE-D، است که می تواند موقعیت مدافعان متحرک را برای چند ثانیه نشان دهد.اسکن در زمان مناسب می تواند مدافعان متحرک را برای انتخاب بین ایستادن و صبر کردن یا حمله به جناحین برای کشتن مهجامان به شک و ترید بیندازد و معمولا بازیکنان نشستن را به حرکت کردن ترجح داده و این زمان می تواند موقیت مناسب را برای مهجمان فراهم کند.

هنگامی که آن را به کار میگیرید ، باور نکردنی است و می تواند مکان اولیه بازیکنان را نشان دهد.اما اغلب از اسکن نمیتوانید به چیزی برسید و فقط دشمنان را برای چند ثانیه در معرض دید قرار می دهید تا آنها را آشکار سازید.اسلحه Lion خوب است اما نباید فراموش کرد که این اسحه را باید با قابلیتی که دارد ترکیب کنید تا بهترین نتیجه را از او بگیرید.

Sledge

در اهداف با سطوح شکننده ، او مرد شماست.ضربه زدن به سقف بالای سر مدافعان آنها را پراکنده کرده و به موقعیت های امن دیگر که در معرض دید حمله کنندگان نباشد می فرستد و یک راه عالی برای دیدن اهدف برای حمله است.

Zofia

در کنار شخصیت Sledge او نیز یکی دیگر از شخصیت هایی محسوب می شود که میتواند از سطوح نرم یک سوراخ ایجاد کرده و راه را برای سایرین هموار تر کند ابزار او در کنار سوراخ کردن دیوار میتواند مدافعان را برای چند ثانیه کور کرده و دید آنها را کم کند تا شما بتوانید راحت تر دشمنانتان را بکشید.

Montagne

یک شخصیت سنگین منحصر به فرد که می تواند به طور کامل با یک سپر که می تواند آن را بازتر کرده و محافظت از خودش را بیشتر کند استفاده کرده و به شمنان ضربه بزند. حضور او می تواند یک ناامیدی برای مدافعان باشد.اما اگر هم تیمی های او از او حمایت نکنند، او می تواند به همان اندازه در موقعیت های بی دست و پا گیر قرار بگیرد، که قادر به باز کردن سپر خود و تیر اندازی بدون این که کشته شود نیست.

Blitz

بر خلاف Montagne، او در سپر خود  شکاف هایی دارد: بخش های کوچک جسه او در معرض تیر اندازی قرار می گیرند، حتی زمانی که او در حال چرخش است.در نهایت هرچند توانایی کور کردن دشمنان توسط او بسیار کار آمد است اما او بسیار آهسته عمل کرده و این می تواند به شمنان کور شده وقت برای فرار دهد یا حتی شانس برای کشتن شما. اما اگر شما می توانید یکی از دشمنانتان را گوشه دیوار پیدا کرده و او را کور کنید این شخصیت بهترین برای این کار است.

Ash

جسه ی بسیار کوچک ، بسیار متحرک و توانایی شکستن سقف.برای بازیکنان که حمله کننده سریع هستند،Ash هنوز هم انتخاب مناسب در جریان  بازی است.

Capitão

در ماه ژانویه، Para-308 AR  مقدار آسیب خود را از 43 تا 48 آسیب پایه به همراه ضایعات کاهش یافته، تغییر یافته دید که از آن به عنوان یک سلاح اصلی بسیار ارقتا یافته یاد می شود.اما ابزار او همچنان بدون تغییر باقی مانده است.تیر و کمان شعله دار  Capitão می تواند مدافعانی که در گوشه هدف گیری می کنند را کشته یا مجروح کند یا حتی آنها را مجبور به تغییر موضع مجبور کند اما اغلب به شلیک تیر و کمان بازیکنان ترجیح می دهند از اسلحه خود استفاده کنند.

Buck

تطبیق پذیری.تفنگ تک تیر انداز و شاتگان دار و رگبار او یکی از بهترین اسلحه های بازی است که می تواند این شخصیت را بسیار هماهنگ با دیگر شخصیت های بازی کرده و بیشترین بهره را برای بازیکنان و تیم داشته باشد تفن شاتگان او یک ابزار عالی برای باز کردن در ها و دیوار های محکم نشده از را دور و از جای امن است.این شخصیت همچنین یکی از شخصیت های دارای نارنجک درر کنار سایر ابزاری که دارد می باشد یک قطعه عالی از تمام ابزار.

توصیه نمی شود

Dokkaebi

هنوز بعد از گذشت ماه ها از عرضه این شخصیت در بازی بازیکنان هنوز هم جای این شخصیت را در بازی پیدا نکرده اند.به شخصه من عاشق آزار اذیت مدافعان توسط Dokkaebi هستم، اما بیشترین استفاده از توانایی او نیاز به زمان بندی دقیق، هماهنگی تیم و موقیت بازیکنان بستگی دارد.در کنار تمام این ها این شخصیت از یک اسلحه غیر اتومات و تک تیر بهره می برد که کار را برای بازیکنان تازه وارد سخت می کند.

Fuze

یکی از شخصیت های مسخره شده طولانی مدت Fuze است. این شخصیت یکی از بدترین ها برای گروگان گیری محسوب می شود. پرتاب کننده های نارنجک بی نظیر خود را از طریق هر سطح نرمی در شعاع چند متر، در جهت های نیمه تصادفی که معمولا اجتناب از آن آسان می شود، پرتاب می کند. این نارنجک های پرتاب شده می توانند تمام ابزار دشمن در شعاع تعیین شده را از بین ببرند که از این جهت می تواند بدرد بازیکنان بخورد،اما این ابزار متاسفانه نمی تواند پهپاد های شما را در منطقه هدف سالم بگذارد و آنها را نیز از بین می برد.برای تازه واردین می تواند بسیار سرگرم کننده ظاهر شود که به دنبال خرابی زیاد هستند.

Jackal

بر روی کاغذ او یکی از بهترین ضد شخصیت های مدافع با سرعت بسیار بالا و قابلیت مخفی شدن مانند Caveira است.jackal می تواند موقعیت کنونی دشمن را با اسکن کردن ردپاهای اخیرش مشخص کند. در عمل، زمان شارژ شدن تکنیک های ردیابیش بسیار کند است به همین دلیل بسیار سخت می شود که شما هدف ردیابی شده را در همان نقطه قبلی پیدا کنید و بتوانید او را از پشت دیوار مورد هدف قرار بدهید.مانند Dokkaebi، او بیشتر در برابر بازیکنان تازه وارد موثر تر است زیرا بازیکنان تازه وارد از این قابلیت ترسیده و نمی دانند در این موارد چه کاری باید انجام دهند که این می تواند آن ها را به کشتن دهد.

Glaz

تنها تک تیرانداز بازی این شخصیت محسوب می شود. اسلحه با مقدار نفوذ بسیار بالا می تواند بسیار کشنده ظاهر شوند مانند گاراژ نقشه House. متاسفانه کمبود ابزار این شخصیت بسیار اذیت کننده می تواند باشد. شما نمی توانید با Glaz در 60 ثانیه تک نفره 3 نفر  را بکشد و بازی را ببرد متاسفانه دوربین او نیز یکی از چیز هایی است که می تواند از خوبی های او کم کند دوربین با دید بسیار کم که محدوده دید کمی را برای بازیکن ارائه می دهد.

مدافعان

تقریبا همیشه مفید

Mute یا Bandit

در اکثر نقشه های بازی شما می خواهید مانع از ورود تیم دشمن به اتاق هدف شوید. شما میتوانید با استفاده از ابزار هایی که این شخصیت ها دارند از ورود پهپاد های حمله کنندگان و مشخص کردن محل بمب ها جبوگیری کنید.ابزارهای Mute و Bandit یک لایه اضافی از دفاع را برای تقویت دیوارها فراهم می کنن همچنین بسته به شخصیت می تواند با از بین بردن یا مانع از عمل کردن ابزار Hibana یا Thermite  شود.

اگر حریف شما گنگ باشد و نداند که باید برای ضد بودن شما Thatcher را انتخاب کند Bandit و Mute می توانند بهترین کارایی را از خود نشان دهند و کار حمله کنندگان را بسیار سخت خواهند کرد. ابزار Mute در عملیات Chimera بهتر شده و شما می توانید هنگام اسکن Lion بر روی دستگاه های خود حرکت کرده و بدون دیده شدن به کار خود ادامه دهید.

Rook یا Doc

یک کمپ کننده خوب که بسیار می تواند برای تیم نجات دهنده ظاهر شود جلیقه های ضد گلوله او می توانند زمان زنده بودن بازیکنان تیم را افزایش دهند. در سوی دیگر Doc نیز می تواند زمان زنده بودن شما را با تیر های شفا دهنده افزایش داده و حتی مقدار جان شما را در هنگام بازی افزایش دهد. این دو تنها مدافعانی هستند که می توانند دوربین ACOG را به اسلحه خود متصل کنند و فاصله تیر اندازی شما را افزایش می دهند تا شما از فاصله دورتر و امن تر نسبت به دیگر مدافعان تیراندازی کنید.

Ela

سریع و همه جانبه با جثه کوچکتر نسبت به دیگر مدافعان و دارای یکی از بهترین تله های بازی در حال حاضر می تواند حمله کنندگان را با تله خود تا مدت زمانی سکته مغزی داده و به او توانایی کشتن آن ها را بدون دیده شدن دهد.

بسیار مفید

Smoke

یک شخخصیت بسیار عالی، Smoke به معنای واقعی کلمه، می تواند راه های ورودی را برای مدتی بسته و از ورود مهاجمان به اتاق های هدف جلوگیری کند.این ابزار به او اجازه می دهد تا ساعت را بهتر از هر شخصیت دیگری بخرد.او می تواند از ورود اتاق (گروگان، منطقه امن) با ابر سمی، دشمنان جسورانه ای که می خواهند از آن منطقه عبور کنند را به کام مرگ بکشاند. ابزار او نیز بسیار قوی است: SMG اولیه یا ثانویه و گزینه سیم خاردار و یا نارنجک هایی که در هنگام برخورد با جسمی منفجر می شوند

Pulse

یک کشنده قوی او می تواند موقعیت دقیق دشمنان را با استفاده از دستگاه خود ببیند بطوریکه این دستگاه ضربان قلب دشمنان را از پشت فقط یک دیوار برای او مشخص می کند شما می توانید افرادی زیادی رو بدون حتی دیدن بکشید. گزینه بمب نیتروژنی به او اجازه میدهد تا زیر اتاق هدف بازی کند و می تواند با ترکیب دستگاه خود و بمب نیتروژنی اهداف را از راه دور و نقطه امن بکشد.

Jäger

اگرچه دوربین ACOG او در سال 2017 از روی اسلحه او برداشته شد , اما تحرک پذیری بالای او و اسلحه ی 416-C Carbine او را تبدیل به یکی از تاثیر گذار ترین شخصیت های بازی برای بازیکنان با سرعت بسیار بالا و نشانه گیری دقیق می کند. ابزار او تمام نارنجک ها و ابزار پرتاب شدنی را مانند نارنجک EMP و ابزار Ash و ابزار Fuze و حتی ابزار Hibana را در موقعیت هایی از بین ببرد و حتی ابزار هایی مانند نارنجک دودزا و نارنجک های عادی را نیز که همه شخصیت ها دار می باشند را نیز می تواند بدون هیچ خطری از بین برده و کار دشمنان را سخت تر کند.

قابل تحمل اما غیر ضروری

 

Valkyrie

دانش قدرت است, و دوربین های پرتاب شونده و چسبنده او می تواند به یارانش محل دقیق دشمنان را نشان دهد. نصف جنگیدن در بازی با این شخصیت این است که بدانید دوربین ها را در کجا قرار دهید بازی 18 نقشه دارد و هر نقشه چندین اتاق هدف دارد پس شما باید حدود 40 تا 50 نقطه را به حافظه بسپارید تا به معنای واقعی بتوانید قابلیت او را افزایش دهید. مانند مثال: شما یک در را که بسته شده باز می کنید و دوربین او را بیرون میندازید این کار به شما محل دقیق مهاجمان را که در بیرون از نقشه های کوچک مانند House هستند می دهد

Lesion

یکی از خطرناک ترین افراد همرا با شورت از زمان Lara Croft, او یک SMG عالی همراه با یک ابزار فوق العاده به همرا دارد که به دشمنان آسیب میزند و حتی می تواند جای آن ها را برای خودش مشخص تر کند ابزار او باعث می شود تا کسی که سوزن او به پایش رفته نتواند تا زمانی که آن را بیرون بیاورد به دویدن ادامه دهد و سرعت او را کم می کند پس فرد باید آن را بیرون بیاورد این زمان به Lesion وقت لازم برای کشتن شخص را می دهد. شما می توانید ابزار او را با تله های Frost ترکیب کنید و یک مرگ حتمی را برای دشمنان رقم بزنید.

Mira

اغلب اوقات در بازی های سطح بالا دیده می شود، آینه های یک طرفه او از بازدارنده های قدرتمند هستند.یک استراتژی مشترک این است که یک سوراخ کوچک درست در خارج از لبه پنجره ابزار خود قرار دهید و سپس آن را پس از اینکه فردی را از طریق آینه یک طرفه دیدید، به او تیراندازی کنید و او را بکشید. من شخصا SMG او را به شما پیشنهاد میکنم یک اسلحه با قدرت تخریب پذیری بالا و لگد کم برای کشتن دقیق اهداف.

Caveira

یک مخفی کار ژنتیکی, او می تواند به صورت بسیار بی سر صدا برای 10 ثانیه هر هدفی را دنبال کند تا زمانی مناسب برای کشتنش پیدا کند. او همچنین می تواند از دشمنانی که به زمین افتاده اند و هنوز کامل نمرده اند اعتراف گرفته و جای دیگر دشمنان را برای یارانش مشخص کند. بیشتر برای بازیکنانی خوب است که به دوربین های بازی نگاه کرده و جای دیگران را حفظ می کنند.

توصیه نمی شود

Echo

یک رو اعصاب رونده دیوانه کننده, بالقوه.تنها مدافعی که پهپاد دارد و تنها پهپادی که می تواند که هم به سقف بچسبد و هم به زمین, که می تواند مانند یک دوربین سیار عمل کند و آماده است تا مهاجمانی را که می خواهند وارد اتاق شوند را برای چند دقیقه با صوت بسیار بالا بی حس کند.اما او فقط یکی از این پهپاد ها را به همراه دارد و برای تازه واردین کار کردن با پهپاد او بسیار سخت می تواند باشد.یکی دیگر از مثال های شخصیتی که می تواند اتاق هدف را برای بازیکنان نگه دارد.

Frost

او سرگرم کننده است, اما نه نفر از هر ده نفر بازیکن با تجربه متوجه تله های او شده و آن ها را قبل از رد شدن از بین می برد. همچنین SMG او یک از کندترین اسلحه های بازی به شمار می رود. بازی که هر یک شلیک به سر می تواند منجر به یک مرگ شود.

Kapkan

مگر اینکه شما طرفدار دوربین های روسی باشید.او یک مدافع تنبل است. مانند Frost تمام کسانی هزاران ساعت این بازی را بازی میکنند باید تله هایی که دارد را به صورتی از دید دشمن مخفی کند تا بتواند بهترین کارایی را داشته باشد.

Vigil

یکی از سخت ترین ها.شاتگان او قدرت تخریب بسیار بالایی دارد و به سرعت می تواند شیشه های Blackbeard را بشکند.توانایی او می تواند او را از دید هر دوربینی مانند دوربین پهپاد های مهاجمان و حتی دوربین های خودی اگر به دست دشمنان بیافتند مخفی کند اما سیگنال هایی که در تصویر می افتد حضور کلی اش را در محل مشخص می کند.برای من دانستن اینکه Vigil در اتاق قرار دارد مانند این استه که بدانم در دقیقا در کجای اتاق قرار دارد او نمی تواند برای همیشه از دید دوربین ها مخفی بماند.

Castle

در هایی که Castle می بندد اغلب می تواند مانند وسایل دیگر بر سر راه مدافعان باشد، همانطور که برای مهاجمان نیز هست و از ورود آنها جلوگیری می کند. در بعضی موارد نیز خوب می تواند ظاهر شود و دفاع شما را افزایش دهد مثلا فرض کنید که بازی یک به یک شده و فرد مهاجم نیز هیچ در شکنی ندارد و نمی تواند وارد اتاقی شود اگر شاتگان هم نیز نداشته باشد بطور کلی باید خود را بازنده بداند.

کاملا اجتناب کنید

Tachanka

به او لقب Lord را داده اند به خاطر به درد نخور بودن و بی مصرف بودن این شخصیت .او یک اسلحه بزرگ و پر قدرت دارد که می تواند برای نگه داشتن اتاق هدف استفاده شود اما بدی این اسلحه نیز این است که فقط منطقه محدودی را برای تیراندازی به شما ارائه می دهد و شما اگر هیچ کمکی نداشته باشید خیلی نباید روی این شخصیت حساب باز کنید علاوه بر این های اسلحه های با دوربین بسیار بد روسی نیز اصلا برای هیچ بازیکنی خوب نبوده و باعث دردسر بیشتر می شود. بطور کلی بدترین شخصیت بازی محسوب می شود و هیچ کس او را به شما پیشنهاد نمی کند.

آخرین دیدگاه ها