ویروسی که شمارو مجبور به بازی کردن PUBG میکنه

ویروس جدیدی که شمارو مجبور به بازی کردن PUBG میکنه

جالبه نه؟ تاحالا نشنیده بودید؟

این ویروس برعکس بقیه ویروس های باج گیر ازتون پول نمیخواد! فقط میخواد به مدت زمانی که اون میگه PUBG بازی

 

Pubg ransomware

 

این “Ransomware” یک نرم افزار مخرب هست که در اصل مثل یک ویروس کامپیوتری عمل میکنه. تنها فرقی که دارند اینه که به جای حذف یا نابودی اطلاعات شما، آنها را. کدگذاری میکند تا زمانی که کاری رو که میگه انجام ندید دسترسی به هیچ اطلاعاتی ندارید.

بدافزار Wcry Ransomware سال گذشته انتشار پیدا کرد که برای نمونه به سرعت بالا انتشار پیدا کرد و باعث کلی مشکلات و ناراحتی برای بیمارستان ها و مراکز درمانی انگلیستان شد، که باعث بسته شدن بخش هایی از بیمارستان ها و رفتن بیماران شد. هرچند که همه ی حمله های بدافزارها انقد قدرتمند نیستند. با توجه به این موضوع : بدافزار “The PUBG Ransomware” توسط MalwareHunterTeam انتشار یافت. کاری که میکنه اینه که تمامی فایل های شما از جمله تصاویر، موسیقی ها، فیلم ها و همه اطلاعات مورد نیاز شمارو کدگزاری میکنه و تا زمانی که شما بازی رو به مدت 1 ساعت بازی نکنید اونها رو رها نمیکنه.

“فایل های شما توسط PUBG Ransomware کدگذاری شده اند” این پیامی هست که دریافت میکنید. ولی نگران نباشید! باز کردن این بدافزار کار سختی نیست، همونطوری که خودش میگه “ما پول شمارو نمیخوایم! فقط 1 ساعت PUBG بازی کنید!”. هرچند که خلاص شدن از این بدافزار زیاد سخت نیست و فقط 1 ساعت بازی PUBG هست و آخر 1 ساعت خودش فایلهاتون رو باز میکنه. میتونید هم یک ساعت فقط فایل اجرایی بازی رو باز بزارید و آنلاین باشیدو البته بعضی وقتا تشخیص نمیده که 1 ساعت تموم شده و شما میتونید با کدی که در ابتدای باز کردن بازی به شما میده فایلهاتون رو باز کنید.

بیشتر شبیه به یک جوک میمونه برامون، البته تا وقتی که سرو کله اش توی سیستممون پیدا نشده، تا اون موقع میتونیم بخندیم و بگیم چه باحاله ولی اگه پیدا شد… اون موقع هست که اگه حتی طرفدار بازی PUBG هم باشید باعث اعصاب خوردی میشه و هرموقع که بگه شما برای داشتن دسترسی به سیستم خودتون باید 1 ساعت PUBG بازی کنید.

آخرین دیدگاه ها