همه چیز به نفع Reaper – بررسی آپدیت Overwatch

همه چیز به نفع Reaper – بررسی آپدیت Overwatch

 

 

همونطور که میدونید Blizzard در آخرین آپدیت Overwatch از ماموریت Retribution و چند Legendary skin رونمایی کرده .

اما خب این ایونت هم مثل بقیه ی ایونت ها تموم میشه و ما میمونیم با کلی نوب , بازی های رنکی که ترول میکنن و در نتیجه ساعت ها کوبیدن سرمون به دیوار .

اما اگر Reaper پلیر هستید قراره بهتون کلی خوش بگذره .

 

Patch Note این آپدیت خبر از Buff شدن Reaper و Nerf شدن D.va میده .

 

Reaper

اولین تغییری که در این هیرو مشاهده میشه افزایش سرعتش در حالت Wraith هستش . همون حالتی که با L Shift فعال میشه و هیرو رو در حالت Unavailable قرار میده . طبق گفته بلیزارد Bouns Movement Speed هیرو در این حالت از 25% به 50%  افزایش داده شده .

این یعنی Reaper در شرایط اظطراری میتونه به سریع ترین شکل ممکن فرار کنه و خودشو به هیلر تیم برسونه یا در شرایط Contest سریع تر خودشو به Objective برسونه و سرنوشت بازی رو تغییر بده .

 

قابلیت Cancel کردن هم به Wraith اضافه شده و شما میتونید با چپ کلیک و یا L Shift هر زمانی بخواید هیرو رو از Unavailable بودن دربیارید .

 

تغییر دیگه ای که در این هیرو لحاظ شده اینه که بعد از Death Blossom شاتگان های Reaper نیاز به Reload ندارند و دیگه لازم نیست بعد از استفاده از Ultimate خشاب عوض کنید چون خودش اینکارو براتون انجام میده .

 

 

چند هیرو دیگه هم در این آپدیت تغییراتی کردن که میشه از Nerf شدن جزئی D.va به عنوان مهم ترینشون یاد کرد .

 

D.va

  • کاهش Explosive Damage در Micro Missiles از 6 به 4  ( موشک هایی که با فشار دادن E پرتاب میشوند ) .
  • کاهش Impact Damage در Boosters از 25 به 10 ( قابلیتی که با L Shift فعال میشود ) .

Brigitte

  • اضافه شدن قابلیت Toggle Barrier در تنظیمات هیرو که میتونید Barrier رو با یکبار چپ کلیک جلوی خودتون بگیرید و با فشار دادن دوباره چپ کلیک از جلوی خودتون برش دارید ( برای اینکار باید به قسمت Options > Controls > Brigitte برید ) .

Mei

  • Attack معمولی این هیرو که با کلیک چپ Enemy رو فریز میکرد الان میتونه از درون هیرو عبور کنه و به اطراف اون هیرو Damage بده  .

Zenyata

  • Fire Rate قابلیت Orb Of Destruction به مقدار 15% کاهش پیدا کرده است ( قابلیتی که با نگه داشتن راست کلیک قابل استفاده است ) .

 

و در آخر هم بگم برای Mccree یک Voice line جدید اومده و جلوه های گرافیکی Moira هم بهینه سازی شدی .

بترکونید .

                   

 

آخرین دیدگاه ها