نسخه Premium Online بازی GTA V منتشر شد

نسخه Premium Online بازی GTA V منتشر شد

کمپانی راک‌استار اخیرا یک نسخه از بازی GTA V با نام Premium Online عرضه کرده است که می‌توانید در ادامه با جزییات آن آشنا شوید با ما همراه باشید.

با این که زمان نسبتا زیادی از تاریخ انتشار این بازی در سال 2013 میگذرد اما هنوز هم این بازی طرفداران خود را دارا میباشد و هنوز هم در جدول فروش هفتگی بریتانیا حرف برای گفتن بسیار دارد.حال در جدید‌ترین اخبار بازی، Rockstar یک نسخه جدید از این بازی معرفی کرده است که Grand Theft Auto V: Premium Online Edition نام دارد.این نسخه در حال حاضر در بلک مارکت با قیمت79.99 دلار فروخته میشود که قرار است طی هفته آینده این نسخه با قیمت ۸۴.۹۹ دلار در فروشگاه های معتبر منتشر شود.

نسخه Premium Online بازی شامل بخش داستانی، آپدیت‌های بخش چندنفره و همچنین تمامی محتویاتی که تا به امروز، برای بخش آنلاین بازی منتشر شده‌اند. این نسخه همچنین ۱ میلیون دلار پول درون بازی در بخش آنلاین در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد. در نهایت این نسخه پک Criminal Enterprise Starter Pack را هم شامل می‌شود.

نسخه جدید، در واقع یک نسخه کامل از GTA V است و قیمت نسبتا بالایی دارد، اما اگر قصد خرید این بازی و مخصوصا تجربه بخش آنلاین آن را دارید، این نسخه محتویات جذابی در اختیارتان خواهد گذاشت.

 

آخرین دیدگاه ها