مستند گیم ایران – سه دهم ثانیه عقبیم

سه دهم ثانیه عقبیم – مستند گیم ایران

این مستند کاری از گروه هنری مسواک مدیا میباشد که در تابستان سال 95 تهیه شده و برای اولین بار توسط وب سایت گیم اسکوپ به نمایش گذاشته میشود. مستند شامل سومین دوره از مسابقات بازی های رایانه ای خلیج فارس است که در آن بازیکنان به برخی مشکلات خود از جمله سرعت اینترنت و مشکلات اجتماعی میپردازند. همچنین در مستند گیم ایران ( سه دهم ثانیه عقبیم )  پلیرهای ایرانی مقداری از درد دل های خود را با جامعه در میان میگذارند. این مسابقات در رشته های مختلف بازی های رایانه ای، که از معروفترین آنها میتوان به بازی Counter-Strike: Source ، Dota 2 ، FIFA و PES نام برد که در سالن سینمایی کوروش واقع در شهر تهران برگزار گردید.

از جمله تیم های شرکت کننده در رشته ی دوتا 2:

Felmyst – KingOfDota – SickMind – Insanes – StarX – StromWind – AOG – Dare Devil – Warfreaks – LemonS – Avernus – A – No Techies – Phoneix – Dampaei Gaming – Pilot Gaming – FearItSelf – VVV – Storm – LegendryGaming – Hello Trash – Team Remain – Pamaf – No Sosmar – Hopeless – Saltores – TeamSmart – TeamSmart – InvictusBlades – Fury Hands – ROE – Storm Rage – Ejaz Gaming

که در نهایت با فینال Felmyst و ROE و قهرمانی تیم Felmyst به پایان رسید. که میتوانید در این لینک جدول مسابقات را مشاهده نمایید.

 

همچنین تیم های شرکت کننده در رشته کانتر میتوان از 8 تیم برتر :

Rage – MTC – Kick – Immortal – Gex – Team Quit – Eagle – SW

نام برد که با قهرمانی تیم SW در مقابل تیم Rage به پایان رسید.

 

تمامی اتفاقات و صحنه هایی که در این مستند مشاهده میکنید. تنها گوشه ای از ناراحتی و مشکلات گیمرهای ایرانی میباشد که امیدواریم در آینده این مشکلات حل شوند و صنعت گیم ایران رو به پیشرفت و بزرگ شدن باشد. در صورتی که نظری دارید خوشحال میشیم مارو در قسمت نظرات آگاه کنید. با آرزوی موفقیت برای تمامی گیمرهای ایرانی.

گیم اسکوپ

آخرین دیدگاه ها