شاهکار جدید Rainbow Six و تبدیل Blitz به یک هیولا

شاهکار جدید Rainbow Six و تبدیل Blitz به یک هیولا

با آپدیت جدید برداشته شد

Rainbow Six

اگه توی این چند روز اخیر بازی Rainbow Six Siege رو دنبال کرده باشید و بازی کنید، حتما براتون اتفاق افتاده که شخصیت آلمانی سپر به دست Blitz یه مقدار غیر معقول شمارو کشته. شاهکار جدید که یوبیسافت انجام داده و Blitz رو تبدیل به یک غول بی شاخ و دم کرده اینه که این شخصیت میتونه بدون کنار زدن سپرش، هدف بگیره و تیر بزنه.

تاحالا یوبی سافت زمان دقیقی برای درست کردن این باگ نداده ولی گفته درست کردن این مشکل رو در اولویت فعالیت های برنامه نویسان و توسعه دهندگانش میده.

این  اتفاق اجازه اجرای یک سری فعالیت ها رو برای همه اوپراتورهای حمله یه همون Attack خودمون میدهد. تقویت دقت شلیک کردن با کم کردن لگد اصلحه توی اون راند برای بعضی اوپراتور ها مثل توییچ ، فینکا یا جاکال برتری خیلی خاصی نمیده یکم هدفتون رو پایین تر بگیرید دقت بیشتری داره شلیکتون و شلیک موفق تری دارید. ولی این اتفاق برای اپراتوری که یک سپر در دست داره مثل Blitz اون رو تبدیل به یک غول میکنه. شما ناگهان یک کارکتر جلوتون دارید که میتونه شمارو با پیستولش بزنه بدون اینکه خودش رو از پشت سپر کنار بزنه و به شما شانس شکلیک کردن رو بده.

با کمک این باگ، تعداد بسیار زیادی از پلیرهای Blitz در حال افزایش امتیاز خود با یک پیستول از فاصله 15 متری بدون نشون دادن بدن یا سر خود هستن. همونطوری که میدونید این نوع درگیری خیلی یک طرفه و ناجوانمردانه هست. 😭😭

این باگ توسط یکی از بازیکنان در صفحه ی Reddit بازی اواخر ماه مارچ گزارش شد که توی این ویدیو میبینید که چطوری بای یه پیستول بدون هدف و نشون دادن بدن حریف رو از پا در بیارید.
جالب اینجاست که این باگ روی یک ویرانگر دیگه هم تاثیر گزاشته. به صورتی که اوپراتوری مثل Jäger  قابلیت گزاشتن یک سپر دفاعی ثابت داره که میتونه اون رو در مقابل شلیک ها محفوظ نگه داره، در دسامبر گزشته مشاهده شد که بعضی یک باگ جالب پیدا شده که وقتی سپر رو میزاره زمین دشمن سپر رو بالاتر میبینه و قابلیت شلیک به پاهای مدافع رو داره. 😂😂😂😂
یک کامیک جالب از یکی از طرفداران کشیده شده در همین مورد.
A comic making light of the now-defunct Jäger exploit, by prolific Siege community artist SAU_SIEGE. Click for source.
3

البته این مشکل حدود چندوقت بعد از به وجود اومدن حل شد ولی مشکل Blitz همچنان ادامه دارد.

آخرین دیدگاه ها