تاریخ انتشار black ops4 مشخص شد

تاریخ انتشار black ops4 مشخص شد

امروز شاهد انتشار اخبار مهمی از بازی‌های بزرگ بودیم و پس از تایید رسمی بازی The Division 2 توسط یوبیسافت، دقایقی پیش کمپانی اکتیویژن هم رسما بازی Call of Duty: Black Ops 4 را معرفی کرد. از مدت‌ها پیش شایعه‌هایی مبنی بر اینکه نسخه جدید سری ندای وظیفه دنباله Black Ops خواهد بود منتشر می‌شد و حال Activision رسما این شایعه‌ها را تایید کرده است.

black ops 4 بخش campaign نخواهد داشت

اخبار زیادی این روز ها در صنعت گیم پخش شده مبنی بر این که این بازی بخش داستانی مانند گذشته نخواهد داشت و این بخش جای خودش رو به بتل رویال خواهد داد. این تجربه جدید میتونه از جهاتی خوب و از جهاتی بد باشد همچنین خبر هایی منتشر شده مبنی بر این که این بازی متواند از بسیاری جهات مانند بازی Overwatch باشد.

یک کاربر توییتر، در حال منتشر اخباری است که جزئیات بیشتری از این بازی برای کاربران آشکارکرده است.این فرد خبرهایی پیرامون بخش داستانی حذف‌شده‌ی بازی، بخش زامبی و بخش چندنفره‌ی Call of Duty: Black Ops 4 منتشر کرده است. گفتنی است که درستیِ تمام اخبار منتشر شده توسط این هیچ مقام رسمی سازنده بازی یا خود فرد تایید نشده.

خبر هایی که امروز منتشر شده مبنی بر این که بخش چند نفره این بازی بسیار میتواند شبیه بازی Overwatch باشد.به عنوان مثال دربخش چند نفره بازی  بسیار به بازی بسیار محبوب و موفق overwatch  شباهت داشته است؛ به عنوان مثال در این بخش هیروهایی منحصربه‌فرد با قابلیت‌های متمایز از هم در دسترس گیمرها قرار می‌گرفت.

متاسفانه در اخبار جدیدی که منتشر شده توسط تست کنندگان بازی این بخش چند نفره اصلا مورد تایید اونها قرار نگرفته و متاسفانه با نظریات مثبتی روبرو نشده. هر چند سازندگان سعی کردند از شباهت‌های بزرگی که بین بازی Call Of Duty: Black Ops 4 و بازی Overwatch وجود داشت بکاهند و اثری را بسازند که هواداران مجموعه‌ی Call Of Duty منتظر تجربه کردنش هستند.

سیستم مورد نیاز بازی:
حداقل سیستم
Cpu:Core i5-6400
Graphics:GeForce GTX 660
Ram:8 GB
Os:Win 7 64
Dx:DX 11
HDD:90 GB
سیستم پیشنهادی:
Cpu:Core i5-6600K 3.5GHz
Graphics:GeForce GTX 1060
Ram:12 GB
Os:Win 10 64
Dx:DX 11
HDD:90 GB
تاریخ نخستین انتشار: ۱۲ اکتبر ۲۰۱۸
مجموعه: ندای وظیفه
برنامه‌نویس: تری‌آرک
ناشر: اکتیویژن
ژانر: تیراندازی اول شخص
پلتفرم‌ها: پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، مایکروسافت ویندوز

آخرین دیدگاه ها