بای جدید یوبیسافت Assassin’s Creed Odyssey نام دارد

بازی جدید یوبیسافت Assassin’s Creed Odyssey نام دارد

هفته پیش عکسی از محصولاتی مانند جا کلیدی و تی‌شرت منتشر شد که برروی آن عنوان Assassin’s Creed Odyssey نوشته شده بود و خبر از عنوان جدید این سری داد. سپس ساعاتی بعد شرکت یوبی سافت با انتشار تیزری ۶ ثانیه‌ای از این بازی رونمایی کرد و اعلام کرد که این بازی در E3 حضور خواهد داشت و در این نمایشگاه از این عنوان نمایشی منتشر خواهد کرد. تنها چیزی که از این بازی بصورت رسمی تائید شده است این است که این بازی در یونان باستان جریان خواهد داشت. شایعات دیگری نیز منتشر شده که می‌گوید دو شخصیت زن و مرد در بازی حضور دارند و شما می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و با آن به بازی بپردازید همچنین گفته میشه که المان‌های RPG بیشتری در این عنوان بکار رفته و شما توانایی انتخاب دیالوگ در گفتگوها را دارید.

با توجه به اینکه هنوز چیزی به طور رسمی از داستان بازی نمی‌دانیم، اما به نظر می‌رسد با قسمت دومی از یک سه‌گانه طرف باشیم. مصر، یونان و احتمالا رم در نسخه‌ی بعدی، سه‌گانه‌ی تمدن‌های گذشته‌ی سری Assassin’s Creed را تشکیل خواهند داد. نکته‌ی مهم دیگر در مورد Assassin’s Creed: Odyssey تاریخ عرضه‌ی آن است، بر اساس شایعات یوبیسافت انتشار این بازی را در سال مالی ۲۰۱۹ (از آوریل ۲۰۱۸ تا مارس ۲۰۱۹) در نظر گرفته است. تعطیلات ۲۰۱۸ زمان رایجی برای عرضه‌ی نسخه‌های این سری بود اما با توجه به ترافیک شدید بازی‌های بزرگ در ماه‌های نوامبر و اکتبر، شاید یوبیسافت Odyssey را به اوایل ۲۰۱۹ موکول کند.

در هر صورت کنفرانس شرکت Ubisoft، ساعت ۰۰:۳۰ دقیقه بامداد ۲۲ خرداد به وقت ایران برگزار خواهد شد و شاهد معرفی کامل این بازی خواهیم بود. سال گذشته گیم‌پلی بازی روی کنسول ایکس باکس وان ایکس در کنفرانس مایکروسافت برای به رخ کشیدن قدرت این کنسول به نمایش درآمد. احتمالا امسال نیز تریلری از این بازی در کنفرانس مایکروسافت که امسال در مکان دیگری نزدیک محل اصلی نمایشگاه برگزار خواهد شد می‌بینیم.

آخرین دیدگاه ها