آپدیت جدید HeartStone و امکان قرض گرفت دست ورق

امکان قرض گرفت دست ورق دوستان و بازی علیه خودشون در آپدیت جدید HeartStone اضافه خواهد شد


در آپدیت جدید HeartStone که WitchWood نام داره و تنها 3 روز دیگه باقی مونده تا آپدیت، بلیزارد یک توییچ زنده از آپدیت بعدی  پخش کرد. و داخل اون Day9 و Ben Brode رو داخل یک اتاق روبروی هم نشاند و نکته ای که توجه همه بازدید کنندگان رو جلب کرد. این بود که یک گزینه برای قرض گرفتن دست ورق دوستان وجود داره که با اون میتونید دست دوستان رو قرض بگیرید. و با دست خودشون علیه خودشون بازی کنید.

اگه شما تازه به بازی پیوستید و دست های زیادی ندارید و با یک پلیر دیگه دارید بازی میکنید. و یا میخواهید بازی رو به دوستاتون یاد بدید، شما میتونید با فشار دادن Borrow Decks امکان قرض دادن دست خود رو به اونها بدید.

این قابلیت به بازیکنان دسترسی میده تا با دوستانی که سالهاست در حال بازی هستید و همیشه مشکل انتخاب دست داشتن راحت تر بازی کنید. 😛 همچنین آموزش چیدن دست ورق قبلاً خیلی درد سر داشت و راه سختی بود. الان با این آپدیت خیلی راحت میتونید اینکارها رو انجام بدید.

توییچ بازی بین Day9 و Ben Brode هم براتون توی همین پست گزاشتیم که میتونید نگاه کنید و امیدوارم لذت ببرید.

در حال حاظر اطلاعات بیشتر از این آپدیت یا همون اکسپنشن نداریم. اگه از این آپدیت یا اتفاقات بعدی بازی خبری به دستمون رسید حتماً براتون میزاریم. امیدواریم با اطلاع رسانی و معرفی گیم اسکوپ (GameScope.ir) مارو همراهی کنید. کانال رسمی توییچ HeartStone هم میتونید برید سر بزنید.

نظر یادتون نره <3

آخرین دیدگاه ها